دشتی پور, سمانه, صاحبانی, نوازاله, امینیان, حشمت اله. (1396). القای مقاومت و بررسی تغییرات فنل و پراکسیداز در گیاهان گوجه فرنگی تیمار شده با Bacillus subtilis و سالیسیلیک اسید در برابر پژمردگی فوزاریومی و نماتد مولد گره ریشه. فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 5(1), 47-58.
سمانه دشتی پور; نوازاله صاحبانی; حشمت اله امینیان. "القای مقاومت و بررسی تغییرات فنل و پراکسیداز در گیاهان گوجه فرنگی تیمار شده با Bacillus subtilis و سالیسیلیک اسید در برابر پژمردگی فوزاریومی و نماتد مولد گره ریشه". فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 5, 1, 1396, 47-58.
دشتی پور, سمانه, صاحبانی, نوازاله, امینیان, حشمت اله. (1396). 'القای مقاومت و بررسی تغییرات فنل و پراکسیداز در گیاهان گوجه فرنگی تیمار شده با Bacillus subtilis و سالیسیلیک اسید در برابر پژمردگی فوزاریومی و نماتد مولد گره ریشه', فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 5(1), pp. 47-58.
دشتی پور, سمانه, صاحبانی, نوازاله, امینیان, حشمت اله. القای مقاومت و بررسی تغییرات فنل و پراکسیداز در گیاهان گوجه فرنگی تیمار شده با Bacillus subtilis و سالیسیلیک اسید در برابر پژمردگی فوزاریومی و نماتد مولد گره ریشه. فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 1396; 5(1): 47-58.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.