جاویدی, مهدی, موسوی شیرازی, فاطمه السادات, ابراهیمی, رامین. (1396). آنالیز تنش و بررسی شکست در یک انشعاب از واحد لخته‌گیر پالایشگاه گاز این مقاله به بررسی علل شکست و آنالیز تنشی یک انشعاب کوچک با قطر 3/60 در واحد لخته‌گیر ورودی پالایشگاه گاز می‌پردازد. این اتصالات از نقاط ضعف محسوب شده مگر آنکه دارای قابلیت انعطاف پذیری قابل قبولی باشند. در. فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 7(27), 95-112.
مهدی جاویدی; فاطمه السادات موسوی شیرازی; رامین ابراهیمی. "آنالیز تنش و بررسی شکست در یک انشعاب از واحد لخته‌گیر پالایشگاه گاز این مقاله به بررسی علل شکست و آنالیز تنشی یک انشعاب کوچک با قطر 3/60 در واحد لخته‌گیر ورودی پالایشگاه گاز می‌پردازد. این اتصالات از نقاط ضعف محسوب شده مگر آنکه دارای قابلیت انعطاف پذیری قابل قبولی باشند. در". فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 7, 27, 1396, 95-112.
جاویدی, مهدی, موسوی شیرازی, فاطمه السادات, ابراهیمی, رامین. (1396). 'آنالیز تنش و بررسی شکست در یک انشعاب از واحد لخته‌گیر پالایشگاه گاز این مقاله به بررسی علل شکست و آنالیز تنشی یک انشعاب کوچک با قطر 3/60 در واحد لخته‌گیر ورودی پالایشگاه گاز می‌پردازد. این اتصالات از نقاط ضعف محسوب شده مگر آنکه دارای قابلیت انعطاف پذیری قابل قبولی باشند. در', فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 7(27), pp. 95-112.
جاویدی, مهدی, موسوی شیرازی, فاطمه السادات, ابراهیمی, رامین. آنالیز تنش و بررسی شکست در یک انشعاب از واحد لخته‌گیر پالایشگاه گاز این مقاله به بررسی علل شکست و آنالیز تنشی یک انشعاب کوچک با قطر 3/60 در واحد لخته‌گیر ورودی پالایشگاه گاز می‌پردازد. این اتصالات از نقاط ضعف محسوب شده مگر آنکه دارای قابلیت انعطاف پذیری قابل قبولی باشند. در. فصلنامه علمی - پژوهشی رهیافتی نو در مدیریت آموزشی, 1396; 7(27): 95-112.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.